HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

‘3 BOYUTLU DİJİTAL TASARIM ATÖLYESİ’ DÜZENLENECEK

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi sosyal girişimciler için düzenlediği etkinliklere devam ediyor. Bu kapsamda Virtualogie Tasarım Düşüncesi iş birliği ile '3 Boyutlu Dijital Tasarım Atölyesi' düzenlenecek.
23.02.2024 14:46
 ‘3 BOYUTLU DİJİTAL TASARIM ATÖLYESİ’ DÜZENLENECEK
 ‘3 BOYUTLU DİJİTAL TASARIM ATÖLYESİ’ DÜZENLENECEK
Tepebaşı Belediyesi'nin kardeş şehri Treptow-Köpenick Belediyesi iş birliğinde hayata geçirdiği Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi gerçekleştirdiği eğitim ve etkinlikler ile sosyal girişimci adayı gençlerin ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.
Bu kapsamda Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi ve Virtualogie Tasarım Düşüncesi iş birliği ile '3 Boyutlu Dijital Tasarım Atölyesi' düzenlenecek. Atölye yürütücülüğünü Virtualogie Kurucu Ortağı Barış Terzi'nin yapacağı atölye kapsamında katılımcıların, ürettikleri veya üretmeyi planladıkları ürünlerin dijital ortamdaki katı modellerini tasarlayabilmeleri için temel yöntemlerin paylaşılması amaçlanıyor. Atölye sürecinde açık kaynak kodlu ve ücretsiz bilgisayar programlarından yararlanma imkanı bulacak katılımcılar, 3 bölümden oluşacak atölyenin ilk bölümünde 'Temel modelleme yöntemleri ve katı modellemenin ürün tasarımına katkısı', ikinci bölümde 'İlgili program ile temel katı modelleme yöntemlerinin uygulanması' anlatılacak. Üçüncü bölümde ise 'Katılımcıların atölye yürütücüsünün danışmanlığında 3 boyutlu basit ürün tasarlaması' yapması istenecek.


Kontenjanın sınırlı olduğu atölye 2 Mart Cumartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Sosyal Kuluçka Merkezi'nde düzenlenecek atölyeye duyuru görselinde yer alan kare kod okutularak veya https://linktr.ee/tepebasisosyalkulucka linkine tıklayarak kayıt yaptırılabilecek.


Katılımın ücretsiz olduğu atölye hakkında bilgi almak isteyenler, www.kulucka.tepebasi.bel.tr web adresinden ve @tepebasikulucka instagram hesabından ulaşabiliyor.

 

Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr