HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

BAŞKAN ATAǒTAN ÜRETEN KADINLARA ZİYARET

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Üreten Kadınlar Platformu tarafından Adalar mevkiinde açılan stantları gezerek kadınlara bol kazançlı günler diledi.
12.02.2024 12:31
BAŞKAN ATAǒTAN ÜRETEN KADINLARA ZİYARET
BAŞKAN ATAǒTAN ÜRETEN KADINLARA ZİYARET
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, kentte üretim yaparak ekonomilerine katkı sunan kadınlarla temaslarını sürdürüyor.
Başkan Ataç, Eskişehir Üreten Kadınlar Platformu tarafından 650 üretici kadının Adalar mevkiine açtığı stantları ziyaret etti. Her bir stantta üretici kadınlarla sohbet eden Başkan Ataç, her birine bol kazançlar diledi. Kadınların ürettiklerini kazanca dönüştürerek ev ekonomilerine katkı sunmalarının çok önemli olduğunu belirten Başkan Ataç, "Biz Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman kadının yanındayız. Onların üretmeleri, ürettiklerini kazanca çevirmeleri kendilerinden çok bizleri mutlu ediyor. 2016 yılında hizmete açtığımız Hanımeli Sokak'ta da kadınlarımız el emeklerini sergileyip, satış yaparak ev ekonomilerine katkı sunuyor. Bu anlamda kadınlarımızı desteklemeye devam edeceğiz" dedi.
El emeklerini açtıkları stantta sergileyen kadınlar da başta Hanımeli olmak üzere kadınları destekleyici hizmetlerinden dolayı Başkan Ataç'a teşekkürlerini iletti.
Eskişehir Üreten Kadınlar Platformu Başkanı Neslihan Yürüksoy, birçok dernek ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile platformun kurulduğunu belirterek ziyaretlerinden dolayı Başkan Ataç'a teşekkür etti.
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr