HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

ESKİŞEHİR TERZİLERİ İZMİR'DEKİ FUARA KATILDI

Eskişehir Terziler Odası yönetimi ve üyeleriyle birlikte İzmir Fuarına katıldı. Geziye,Terziler Odası Başkanı Süleyman Döner, Oda Sekreteri Nuran Güdücübaş Yönetim Kurulu Üyesi Ercihan Göktepe öncülük etti.
22.11.2023 21:49
ESKİŞEHİR TERZİLERİ İZMİR'DEKİ FUARA KATILDI
ESKİŞEHİR TERZİLERİ İZMİR'DEKİ FUARA KATILDI
Fuar gezisi hakkında açıklama yapan Eskişehir Terziler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ercihan Göktepe, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a katkılarından dolayı teşekkür ederek, faydalı bir fuar gezisi gerçekleştirdiklerini söyledi.
ESKİŞEHİR TERZİLERİ İZMİR'DEKİ FUARA KATILDI
Göktepe, Belediye Başkanımız Kazım Kurt'un tahsis ettiği otobüsle İzmir Gaziemir'deki fuara Terziler Odası olarak katılım sağladık. Oda olarak Kazım Kurt Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Üyelerimizle birlikte 2 gündür fuardayız. Bin bir çaba sarf edip bizleri Eskişehir'den İzmir fuarına götüren tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çok güzel bir çalışma oldu. Bu fuarla bilgilerimizi çoğalttık, ucuz malzeme temin edebilmenin yollarını öğrendik. Bundan sonra Eskişehirli terziler olarak daha verimli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Tekrar bizlere bu faydalı geziye katılma şansı veren Eskişehir Terziler Odası Yönetim Kurulu'na ve tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.
ESKİŞEHİR TERZİLERİ İZMİR'DEKİ FUARA KATILDI
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr