HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

Eskişehir Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’un Bayram Mesajı

14.06.2024 20:17
Eskişehir Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’un Bayram Mesajı
Eskişehir Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’un Bayram Mesajı
Sayın Vali Aksoy mesajında şu ifadelere yer verdi.


Saygıdeğer Eskişehirliler,

Hep birlikte sağlık ve esenlikle Mübarek Kurban Bayramı'na kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, milletimizin sevgi, saygı, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının pekiştiği, kişisel dargınlık ve kırgınlıkların bir kenara bırakılarak unutulduğu, bereketin, huzurun, manevi hazların, hoşgörü ve kardeşliğin, paylaşmanın, zirve yaptığı özel günlerdir. Kurban Bayramını kardeşliğimize vesile kılalım. Küslüklerimizi, kırgınlıklarımızı, husumetlerimizi bir kenara bırakıp kardeş olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayalım. Dini bayramlarımızda akraba ziyaretleri dışında özellikle yaşlı, kimsesiz, yoksul ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı ziyaret edelim, onlarla bayramın manevi huzurunu ve heyecanını birlikte yaşayalım ve paylaşalım. Bayramların bizi biz yapan değerlerimizden olduğunu unutmayalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, Mübarek Kurban Bayramının milletimize, ülkemize, şehrimize ve tüm İslam Alemine barış, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, bu vesile ile Eskişehirlilerin, tüm kamu görevlisi arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım. ‎Kaynak: Eskişehir Valiliği


 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr