HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

İl Sağlık Müdürü Dr. Yaşar BİLDİRİCİ İlçe Gezilerine Devam Ediyor

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yaşar BİLDİRİCİ, Sarıcakaya ve Mihalgazi ilçelerinde bulunan sağlık kuruluşlarını ziyaret etti. 
15.12.2023 13:24
İl Sağlık Müdürü Dr. Yaşar BİLDİRİCİ İlçe Gezilerine Devam Ediyor
İl Sağlık Müdürü Dr. Yaşar BİLDİRİCİ İlçe Gezilerine Devam Ediyor
İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yaşar BİLDİRİCİ, Sarıcakaya ve Mihalgazi ilçelerinde bulunan Aile Sağlığı Merkezleri, Toplum Sağlığı Merkezleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları'nı ziyaret ederek detaylı incelemelerde bulundu.
Ziyaretler sırasında Mihalgazi Toplum Sağlığı Merkezi sorumlu hekimi Dr. Furkan GÜNEY ve Sarıcakaya Toplum Sağlığı Merkezi sorumlu hekimi Dr. Furkan DEMİRKAYA'dan kuruluşlar hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda birimlerden hizmet alan vatandaşlarla yakından ilgilendi ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Dr. Öğretim Üyesi Yaşar BİLDİRİCİ, burada çalışan tüm sağlık personelleriyle bir araya gelerek tanıştı. Talep ve önerilerini dinledi. Yaptığı ziyaretlerin ardından, sağlık personelinin özverili çalışmalarına teşekkür etti.


Ziyaretlerine Destek Hizmetleri Başkanı Erol YILMAZ eşlik etti.


İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yaşar BİLDİRİCİ, daha sonra Sarıcakaya Kaymakamı Sayın Hasan ÇAKIR, Mihalgazi Kaymakam V. Sayın Emre DENİZ ve Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep GÜNEŞ AKGÜN'ü makamlarında ziyaret etti.

 

Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr