HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

İŞTE İLÇE İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

Siyasi partilerin YSK'ya aday listelerini vermede bugün son gündü. AK Parti Eskişehir'de, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimlerine yönelik  14 ilçede belediye meclis adayları belli oldu.

20.02.2024 19:32
İŞTE İLÇE İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
İŞTE İLÇE İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Lisetede ilginç isimler var. Tepebaşı İlçesinde yıllardır meclis üyesi olan Mustafa Birsen kontenjanda 1.sırada yer aldı. Tepebaşı Başkan Adayı Ahmet Sivri bu sefer listenin 1.sırasında bulunuyor. Sivrihisar Vakfından mimar Ali İnci 2.sırada bulunurken ASON Başkanı Semih Ünlü 4.sırada yer aldı.
Seyitgazi'de CHP'den  Cumhur İttifakına geçen Meclis Üyesi Halis Şen 3.sırada yer aldı.
İşte tam liste...

ALPU -ASİL (CUMHUR İTTİFAKI)

1- Ferhat Güngör

2- Murat Tepe

3- Mehmet Ali Mozak

4- Selami Akan

5- Hasan Değirmendere

6- Battal Ak

7- İsmail Özeren

8- Erdinç Pınar

9- Sefa Şah

10- Murat Ünügür

 

ALPU - KONTENJAN 

1- Sami İlhan

 

BEYLİKOVA - ASİL

1- Halil İbrahim Bilir

2- Hamza Demir

3- Hasan Özılgın

4- Murat Köseler

5- Ahmet Türe

6- Mustafa Koç

7- Cüneyt Gezer

8- Mehmet Kimzan

9- Mustafa Yılmaztürk

 

BEYLİKOVA - KONTENJAN

1- Hakkı Akkurt

 

ÇİFTELER – ASİL (CUMHUR İTTİFAKI)

1- Cemal Pınarcı

2- Ertuğrul Dülger

3- Engin Şimşek

4- Ali Çetin

5- Mümin Bayırbaşı

6- Mehmet Köksal

7- Uğur Gülşen

8- Ferhat Kılınç

9- Oğuz Tabanlı

10- Akif Can

 

ÇİFTELER – KONTENJAN 

1- Battal Yılmaz

 

GÜNYÜZÜ – ASİL (CUMHUR İTTİFAKI)

1- Lokman Özdalyan

2- Nihat Kızılçay

3- Atila Helvacı

4- Rıza Doğan

5- Nedim Çelik

6- Ergin Özcan

7- Hasan Hüseyin Öncel

8- Gökhan Çay

 

GÜNYÜZÜ – KONTENJAN

1- Hızır Ayık

 

HAN-ASİL

1- Gürbüz Kaçan

2- Hasan Eryılmaz

3- Necdet Topak

4- Ayhan Başaran

5- Hilmi Kaçar

6- Erol Mavili

7- Osman Şanlı

8- Mustafa Açık 

 

HAN - KONTENJAN

 

1- Fevzi Akpınar

 

İNÖNÜ - ASİL

1-Ali Rıza Sarıkaya

2- Ömer Topçi

3- Kamil Şen

4- Muzaffer Taştan

5- Basri Söğüt

6- Mustafa Akkuş

7- Kemal Akgül

8- Ertal Şengül

 

İNÖNÜ -KONTENJAN

1- Mustafa Caner Kırıkçı

 

MAHMUDİYE - ASİL

1- Mesut Boğday

2- Ramazan Keskin

3- Kamil İnan

4- Halime Altay Demirol

5- Menderes Doğan

6- İsmail Türe

7- Hasan Hakan Altuğ

8- Alpaslan Zayıf

 

MAHMUDİYE - KONTENJAN

1- Osman Kara

 

 

MİHALGAZİ – ASİL

1- Mustafa Mercan

2- Emin Güvendi

3- Mustafa Kaba

4- Mehmet Yaşar Cengiz

5- Sinan Kahya

6- Davut Şahan

7- Ali Rıza Yücel

8- Özgül Çakır

 

MİHALGAZİ - KONTENJAN

1- Salih Yılmaz

 

MİHALIÇÇIK – ASİL (CUMHUR İTTİFAKI)

1- Gökhan Zeybek

2- Kadir Koca

3- Belgin Tümsek

4- İbrahim Düşmezkalender

5- Altan Kuzgölcük

6- İsa Eski

7- Hasan Basri Yurtseven

8- Hakan Şahan

 

MİHALIÇÇIK – KONTENJAN

1- Zafer Emir

 

SEYİTGAZİ – ASİL (CUMHUR İTTİFAKI)

1- Ferhat Özdöngül

2- Kerim Çavdar

3- Halis Şen

4- Etmen Yıldız

5- Gökhan Güler

6- Seydi Kanat

7- Kamuran Ünal

8- Uğur Şen

9- Muammer Arslan Giray

10- Ali Rıza Ayık

 

SEYİTGAZİ – KONTENJAN

1- Selahattin Çörez

 

SİVRİHİSAR - ASİL

1-Adem Çakır

2- Mehmet Potoğlu

3- İlker Tahsin Oygur

4- Şemnur Altınsoy

5- Cebrail Şimşek

6- Elmas Tezcan

7- Ahmet Sezer

8- Erol Kızıldağ

9- Yaşar Ardıç

10- Osman Aksın

11- Ahmet Şevket Güvenç

12- Ali Öztosun

13- Canan Yücetürk

 

SİVRİHİSAR - KONTENJAN

1- Yasin Kas

2- Murat Işık

 

SARICAKAYA - ASİL

1- Hikmet Ercan

2- Sedat Yıldız

3- Osman Çetin

4- Enver Ceylan

5- Hüseyin Ceber

6- Azime Demirel

7- Yılmaz İslah

8- Göksel Çil

 

SARICAKAYA - KONTENJAN

1- Mehmet Bilen

 

ODUNPAZARI - ASİL

1- Özlem Ünalır

2- Metin Öztürk

3- Ramazan Karamanlı

4- Mustafa Enes Süzen

5- Şükrü Akbıyık

6- Ali Engiz

7- Hatice Kaya

8- İsa Melih Batur

9- Fahri Ünlü

10- Yusuf Kavaklı

11- Mehmet Kepez

12- Yüksel Alem

13- Nevzat Aslan

14- Mehmet Şimşek

15- Fatih Mehmet Özlü

16- Barış Toprak

17- Pınar Barış

18- Muammer Arduç

19- Mustafa Oruç

20- Hasan Mert Yıldırım

21- Berkant Deniz Acar

22- Eyüp Can

23- Yasin Turgut

24- Serhat Aydın

25- Ayşe Tanyeri

26- Tülay Karataş

27- Akif Yer

28- Neriman Öncü

29- İsmet Koyuncu

30- Tanju Çoban

31- Naci Karakuyu

32- Alpay Adalı

33- Selim Küçükkör

 

ODUNPAZARI – KONTENJAN

 

1- Süleyman Ekşi

2- Bilal Temen

3- Halil Kılıç

4- Hakan Parlakgün

 

TEPEBAŞI - ASİL

1- Ahmet Sivri

2- Ali İnci

3- Musab Tayyip Altınkaynak

4- Ali Semih Ünlü

5- Hasan Kuzu

6- Mustafa Güleryüz

7- Cihan Ertok

8- Erkan Koca

9- Hüseyin İlteriş Çelik

10- Abdullah Çakmak

11- Engin Dolapçı

12- Hüseyin Kızılcık

13- Ahmet Ulupınar

14- Soner Çoban

15- Burhan Çoşkuner

16- Hülya Çıraklı

17- İsmail Canbaz

18- Ayhan İnan

19- Resul Mülazimoğlu

20- Ali Sekizler

21- Görkem Yıldırım

22- Hayati Çakmak

23- İbrahim Öz

24- Gülizar Gülmez

25- Mehmet Altsoy

26- Tuncay Kuru

27- Orhan Adagöl

28- Bahadır Sarıçam

29- Abdullah Aydın

30- Furkan Acar

31- İsmail Tanbaşoğlu

32- Nesrin Ünlü

33- Bağdagül Ünver

 

TEPEBAŞI – KONTENJAN

1- Mustafa Birsen

2- Hasan Yazıcı

3- Soner Güncan

4- Abdullah Keskin

Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--














logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr