HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

SOSYAL GİRİŞİMCİLERE SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ VERİLDİ

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi tarafından sosyal girişimciler için Sosyal Medya Eğitimi düzenlendi.
24.12.2023 11:57
SOSYAL GİRİŞİMCİLERE SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ VERİLDİ
SOSYAL GİRİŞİMCİLERE SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ VERİLDİ
Tepebaşı Belediyesi'nin kardeş şehri Treptow-Köpenick Belediyesi iş birliğinde hayata geçirdiği Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi gerçekleştirdiği eğitim ve etkinlikler ile sosyal girişimci adayı gençlerin ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.
Bu kapsamda sosyal girişimciler için Dijital Pazarlama Uzmanı Umur Gökhan Çiçek tarafından verilen Sosyal Medya Eğitiminde, sosyal medyada etkilerini görünür kılmak için kullanabilecekleri yöntemleri ve ürün/hizmet satışlarını iyileştirmek için dikkat etmeleri gereken noktalar anlatıldı. Eğitim sonrasında ise katılımcıların sosyal medya verimliliklerinin artırılması bekleniyor.
Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, 0 (538) 876 38 37 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr