HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

Tiyatro Şenliği’nde oyunlar sahneleniyor

10.05.2024 12:03
Tiyatro Şenliği’nde oyunlar sahneleniyor
Tiyatro Şenliği’nde oyunlar sahneleniyor
Tiyatro Şenliği'nde oyunlar sahneleniyor

Eskişehir Kent Konseyi'nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve diğer paydaşlarıyla sürdürdüğü tiyatro şenliğinde lise öğrencileri birbirinden güzel oyunları sahneliyorlar.

Eskişehir Kent Konseyi, daha iyi bir gelecek için, gençlerimizin sesini bugünden dinliyoruz derken Liselerarası Tiyatro Şenliğinde Özel Şehir Koleji Anadolu Lisesi'nin "Daha Güçlü Olan", Fatih Fen Lisesi'nin de  "Yazık Oldu" adlı oyunlarıyla her yaştan sanatsevere keyifli anlar yaşattıklarını belirttiler.


Tiyatro Şenliği’nde oyunlar sahneleniyor


Eskişehir Özel Şehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Baha Bakır, izlediği oyun sonrasında, "Bu yıl Eskişehir Kent Konseyi'nin düzenlediği 10. Eskişehir Liselerarası Tiyatro Şenliği'nde, öğrencilerimizin sahnedeki muhteşem performansıyla gurur duyduk. Kemal Sunal'ın anısına düzenlenen bu özel etkinlikte, genç yeteneklerimiz seyircileri büyüledi. Eğitimdeki kalitemizin ve tiyatro sanatına verdiğimiz önemin bir yansıması olan bu etkinlik, okulumuzun ve öğrencilerimizin başarılarını bir kez daha kanıtladı. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Geleceğin sahneleri sizlerin geçler" dedi.

Bir ay boyunca liseli öğrencilerin sahneledikleri oyunlar izlenerek sonrasında bir değerlendirme yapılacak. Çeşitli dallarda dereceye giren okullara düzenlenen tören ile ödülleri dağıtılacak. 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr