HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

DİLANUR İNAN’A MİLLİ DAVET

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü'nün başarılı yüzücüsü Dilanur İnan (16), 20-21 Nisan 2024 tarihlerinde Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da yapılacak olan Tsvetnitsa Yüzme Turnuvası'nda milli forma ile yüzecek.
18.02.2024 21:57
DİLANUR İNAN’A MİLLİ DAVET
DİLANUR İNAN’A MİLLİ DAVET
Eskişehir ve Türk sporuna birçok branşta kazandırdığı başarılı sporcularla örnek gösterilenEskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, yüzme branşında milli takıma sporcu göndermeye devam ediyor.
23-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Bulgaristan'da yapılacak olan Sharks Swimming Cup Burgas Yüzme Müsabakasına 18 yaşındaki yüzücüsü İsmail Kerem Kurtoğlu'nu gönderecek olan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü'nün bir sporcusu daha milli takımdan davet aldı. Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün16 yaşındaki başarılı genç yüzücüsü Dilanur İnan, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından milli takıma davet edildi.
Genç yüzücü İnan, federasyonun 2023-2024 yüzme sezonu içerisinde yer alan ve 20-21 Nisan 2024 tarihlerinde Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da yapılacak olan Tsvetnitsa Yüzme Turnuvası'nda ay yıldızlı forma ile yüzecek.
Ayrıca Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün yüzme antrenörü Mert Girgin de müsabakalarda görev yapacak.
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr