HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

Emel Çelik Dünya Şampiyonası'nda Görev Yaptı

Eskişehir İli Uluslararası Masa Tenisi Hakemlerinden Emel Çelik Antalya'da düzenlenen Masa Tenisi Gençler Dünya Şampiyonası'nda görev aldı.
25.01.2024 17:48
Emel Çelik Dünya Şampiyonası'nda Görev Yaptı
Emel Çelik Dünya Şampiyonası'nda Görev Yaptı
Tüm masa tenisi severler tarafından merakla takip edilen World Table Tennis Youth Contender – Masa Tenisi Gençler Dünya Şampiyonası bu yıl ülkemizde düzenlendi. Isabelle Beumier ve Simin Rezaie başhakemliğindeki turnuvada Eskişehir ili Uluslararası hakemlerinden Emel Çelik de görev aldı.
Antalya Spor Salonu'nda gerçekleşen turnuva, tutkunlarına dinamik ve heyecan dolu maçlar izleme şansı sundu.
Uluslararası hakem Emel ÇELİK, geniş katılımlı olan bu uluslararası masa tenisi turnuvasında yer almaktan gurur duyduğunu belirtti. Daha önce de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde düzenlenen uluslararası masa tenisi turnuvasında yer alan Emel Çelik sözlerine şöyle devam etti: "Ülkemizi uluslararası turnuvalarda başarılı bir şekilde temsil etmek en önemli önceliğimi oluşturuyor. Böyle maçlarda görev almak bana çok önemli bir katkılar sağlıyor. Kendimi daha da geliştirerek yurtdışındaki masa tenisi turnuvalarında hakemlik yapmayı hedefliyorum. Bu konuda sistemsel bir çalışma programına sahibim ve uluslararası hakem arkadaşlarımla sürekli iletişim halindeyim. Çünkü karşılıklı kazanımlar oluşturmanın ne denli önemli olduğunun bilincindeyim."
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr