HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

ULAŞIMDA AÖF SINAVI DÜZENLEMESİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi Final Sınavları sebebiyle tramvay ve otobüslerin çalışma saatlerinde değişikliğe gidildiğini açıkladı.
18.01.2024 16:47
ULAŞIMDA AÖF SINAVI DÜZENLEMESİ
ULAŞIMDA AÖF SINAVI DÜZENLEMESİ
Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: "Hafta sonu gerçekleştirilecek Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi Final Sınavları sebebiyle tramvay ve otobüslerimizin çalışma saatlerinde değişiklik yapılacaktır. Bu kapsamda Estram, 20 Ocak Cumartesi günü tüm tramvay hatlarında hafta içi sefer sıklığı uygulayacaktır. Otobüslerimiz ise hafta sonu çalışma düzenine ek olarak 20 Ocak Cumartesi günü kırmızı 4 ve mavi 4 numaralı hatlarımız hafta içi sefer sıklığında hizmet verecektir. Sınava girecek tüm öğrencilere başarılar dileriz." 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr