HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ODA MÜZİĞİ KONSERİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Ulusal ve uluslararası pek çok yerde sahne almış, ödüllü beş sanatçımızın sahne aldığı gecede dinleyiciler adeta müzik ziyafeti çekti.
31.01.2024 13:37
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN  ODA MÜZİĞİ KONSERİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN  ODA MÜZİĞİ KONSERİ
Konserin ilk yarısında sahne alan piyano sanatçısı Birsen Ulucan ve keman sanatçısı Özcan Ulucan L.V. Beethoven'ın Keman-Piyano Sonatı op.24 adlı eserini ve S. Prokofiev Keman ve Piyano İçin Beş Melodi op.35 adlı eserlerini başarıyla icra ederek dinleyicinin beğenisini topladı. Gecenin devamında keman sanatçıları Onur Akalın ve Nazlı Avcı, viyola sanatçısı Özcan Ulucan, çello sanatçısı Ozan Tunca ve piyano sanatçısı Birsen Ulucan'dan oluşan beşli J. Brahms'ın Piyanolu Beşli op.34 adlı eserini ustalıkla yorumlayarak müzikseverleri adeta kendilerine hayran bıraktı. Sanatçılara takdim edilen çiçeklerin ve uzun süre devam eden alkışların ardından konser son buldu.
    Gelecek programda dünyaca ünlü piyano sanatçımız Gülsin Onay ve keman sanatçımız Erkin Onay aynı sahneyi paylaşacakları bir resital sunacaklar. Birbirinden güzel eserlerin icra edileceği konser 27 Şubat akşamı Kültür ve Sanat Sarayı'nda dinleyicilerin beğenisine sunulacak.
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr