HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

ENTRİKALI DOLAP KOMEDYASI LİSE ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN SAHNELECEK

16.05.2024 10:10
ENTRİKALI DOLAP KOMEDYASI LİSE ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN SAHNELECEK
ENTRİKALI DOLAP KOMEDYASI LİSE ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN SAHNELECEK
Entrikalı Dolap Komedyası oyunu, Özel Çağdaş Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından 17 Mayıs Cuma günü saat 19.30'da Hasan Polatkan Kültür Merkezinde sahnelenecek.

Lise öğrencilerinin Edebiyat Öğretmenleri Aykut İnce önderliğinde hazırlandığı, Yunus Emre Gümüş'e ait tiyatro oyunu Entrikalı Dolap Komedyası ilk gösterimini 17 Mayıs Cuma günü yapacak. Hasan Polatkan Kültür Merkezinde 19.30'da sahnelenecek oyun, tüm Eskişehir halkına açık ve ücretsiz olacak.

 
ENTRİKALI DOLAP KOMEDYASI LİSE ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN SAHNELECEK

SANATA ŞEHRİ ESKİŞEHİR'İN SANAT AŞIĞI GENÇLERİ

Sanat şehri Eskişehir'de, lise öğrencileriyle böyle bir tiyatro oyununu sahneleyecek olmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Tiyatro Yönetmeni ve Edebiyat Öğretmeni Aykut İnce, Eskişehir halkıyla buluşmak için büyük heyecan duyduklarını ifade etti. İnce, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çağdaş Okulları Tiyatro Topluluğu olarak bizim için değerli ve bir o kadar da anlamlı olan 'gülerken eğlendiren, eğlendirirken de öğreten' Yunus Emre Gümüş'e ait Entrikalı Dolap Komedyası adlı oyununuzu sergilemenin gururunu yaşamaktayız.

Özenle seçtiğimiz yetenekli öğrencilerimizin uzun provaları neticesinde sahneye çıkmaya hazırız. Bu süreçte en büyük motivasyonum; öğrencilerimin içindeki sahne aşkı, gözlerindeki ışıltı oldu. Tiyatro oyunumuzun ortaya çıkmasında verdikleri destekler için Hüseyin Akçar ve ekip arkadaşları Kutan Gökkaya ile Eren Coşan'a sonsuz teşekkür ederim. Tüm Eskişehir halkını oyunumuza bekliyoruz."


 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr