HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

TİMSAH ATEŞİ VEHBİ KOÇ KONGRE MERKEZİ’NDE

Oyuncu kadrosu, hikayesi ve sahne tasarımıyla dikkat çeken Timsah Ateşi isimli tiyatro oyunu, 2 Şubat Cuma akşamı saat 20:00'de, Vehbi Koç Kongre Merkezi ayrıcalığıyla Eskişehirli sanatseverlerle buluşacak.
23.01.2024 12:22
TİMSAH ATEŞİ VEHBİ KOÇ KONGRE MERKEZİ’NDE
TİMSAH ATEŞİ VEHBİ KOÇ KONGRE MERKEZİ’NDE
Vehbi Koç Kongre Merkezi ilklere imza atmaya devam ediyor. 2021 yılından bu yana sahnelenen ve tiyatro dünyasında ses getiren Timsah Ateşi ilk kez Eskişehirli sanatseverlerle buluşuyor. Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Hidayet Erdinç, Okan Demirok'un sahne aldığı Timsah Ateşi isimli tiyatro oyunu, 2 Şubat Cuma akşamı saat 20:00'de, Vehbi Koç Kongre Merkezi'nde sahnelenecek. 1989 yılında Kuzey İrlanda'da yaşayan iki kız kardeşin çalkantılı hayat hikayesini konu alan oyunun yönetmenliğini Mehmet Ergen üstleniyor. Kara komedi türündeki ve temposu hiç düşmeyen oyun sahne tasarımıyla da dikkat çekiyor. 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali'nin en iyi oyunları arasında yer alan Timsah Ateşi'ni ve Vehbi Koç Kongre Merkezi'ndeki tüm etkinlikleri izlemek isteyen sanatseverler efkm.com.tr adresinden bilgi alabilirler.
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr