HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

MİHALIÇÇIK’TA ŞEBNEM SEZER RÜZGÂRI

Eskişehir Büyükşehir Gençlik Merkezi tarafından Mihalıççık'ta düzenlenen konserde sahne alan Eskişehir'in sevilen sesi Şebnem Sezer, ilçe sakinlerine müzik dolu bir akşam yaşattı.
31.01.2024 13:34
MİHALIÇÇIK’TA ŞEBNEM SEZER RÜZGÂRI
MİHALIÇÇIK’TA ŞEBNEM SEZER RÜZGÂRI
Büyükşehir Gençlik Merkezi'nin ilçelerdeki kültürel ve sanatsal faaliyetleri devam ediyor. Daha önce Gençlik Merkezi gönüllüsü gençlerden oluşan Gençlik Korosu'nun sahne aldığı Mihalıççık'ta bu defa Şebnem Sezer, Mihalıççık sakinleriyle buluştu.
   Mihalıççık Belediyesi Kültür Evi Salonu'nda düzenlenen konsere belediye meclisi üyeleri, bürokratlar, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Konserde Eskişehir'in sevilen seslerinden Şebnem Sezer, seslendirdiği şarkılarla dinleyicilere unutulmaz bir akşam yaşattı.
 Etkinliğe gelen ebeveyenlerin çocuklarına ise konser sırasında sürpriz bir atölye düzenlendi. ESMEK görevlileri tarafından çocuklar için gerçekleştirilen yüz boyama atölyesinde çocuklar, keyifli anlar yaşarken anne ve babaları da konserin tadını çıkardılar.
    Etkinlik sonunda Şebnem Sezer'i alkış yağmuruna tutan Mihalıççık sakinleri düzenlenen etkinlik nedeniyle Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler.
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr