HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

TİYATRO GÜNLERİ TÜM HEYECANIYLA DEVAM EDİYOR

Tepebaşı Belediyesi, Oyuncular Sendikası ve Tepebaşı Belediyesi Gençlik Tiyatrosu iş birliği ile düzenlenen Tiyatro Günleri devam ediyor. Etkinlik kapsamında Eskişehirli tiyatro severler birbirinden güzel oyunları izleme imkanı buldu. 
12.01.2024 16:14
TİYATRO GÜNLERİ TÜM HEYECANIYLA DEVAM EDİYOR
TİYATRO GÜNLERİ TÜM HEYECANIYLA DEVAM EDİYOR
Tepebaşı Belediyesi, sanatın gelişmesi ve yaygınlaşması için gerçekleştirdiği çalışmaları sürdürüyor.
Tepebaşı Belediyesi, Oyuncular Sendikası, Tepebaşı Belediyesi Gençlik Tiyatrosu iş birliği ile düzenlenen Tiyatro Günleri devam ediyor. Tiyatroların, atölyelerin, panellerin ve söyleşilerin de yer aldığı etkinlikler 5 farklı mekanda Eskişehirlilerle buluşuyor. Etkinlikler kapsamında Eskişehirli tiyatro severler, birbirinden güzel oyunları izleme imkanı buldu. Eskişehirliler Tiyatro Günleri kapsamında 'Gotik Afrika, Sevgi ve Her Şey, Her Şey Gözümün Önünde Oldu, Folie a Deux ve Kadın İstasyonu' oyunlarını izleme imkanı buldu.
Öte yandan etkinlikler kapsamında, panel, söyleşi ve atölyeler de devam ediyor. 13 Ocak Cumartesi günü saat 15.00'te ünlü oyuncu Altan Gördüm, 14 Ocak Pazar günü ünlü oyuncular Erkan Can ve Taner Rumeli saat 15.00'te Atila Özer Karikatürlü Ev'de tiyatro severler ile buluşacak.
Etkinlikler belediye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr