HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 19 HAZİRAN 2024, ÇARŞAMBA

Eskişehir’de Siyer Yarışması Heyecanı Yaşandı

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından geleneksel hale getirilen Siyer yarışması bu yılda Türkiye geneli yüzlerce merkezde eş zamanlı gerçekleştirildi. 
11.02.2024 15:21
Eskişehir’de Siyer Yarışması Heyecanı Yaşandı
Eskişehir’de Siyer Yarışması Heyecanı Yaşandı
Peygamber Sevdalıları Eskişehir Temsilcisi Kadir Arslan, Eskişehir'de düzenledikleri yarışma hakkında, "Vakfımız tarafından geleneksel hale getirilen Siyer yarışmasını hamdolsun bu yılda sorunsuz bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yarışmamıza yoğun bir teveccüh vardı ve yüzlerce kardeşimiz bu yarışmada ter döktü. Amacımız küçükten büyüğe herkesin mübarek hayatından dersler çıkarabileceği Resul-i Zişan'ı layıkıyla anlatmak ve anlamaktı. İnşallah yaptığımız bu çalışma bu amacımıza araç olmuştur. Yarışmamızı duyurusunu için fedakarlıkta bulunup çalışan tüm gönüllü kardeşlerime ve bugün yarışmanın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında pay sahibi olan görevli gözetmenlerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Allah çaba ve gayretlerimizi kendi rızası için kabul etsin." Ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr