HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

ESKİŞEHİR'DE MEVLANAYI ANMA GECESİ DÜZENLENDİ

Eskişehir Şehit Muhammed Fatih Safitürk İmam Hatip Ortaokulu tarafından Vuslatın 750. Yılında Hz. Mevlana'yı Anma Programı düzenlendi.
21.12.2023 22:51
ESKİŞEHİR'DE MEVLANAYI ANMA GECESİ DÜZENLENDİ
ESKİŞEHİR'DE MEVLANAYI ANMA GECESİ DÜZENLENDİ


Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda gerçekleştirilen programa Tepebaşı Kaymakamı Saadettin Yücel, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Muammer Demirkan ve Ali Pehlivan, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faideci, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan Kemal Karakuş, ESİMDER Başkanı Av. Mustafa Özkan, TÜGVA Başkanı Ramazan Anıl, Ensar Vakfı Başkanı Nevzat Kaya, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başlayan program Kur'an-ı Kerim tilaveti, tiyatro gösterisi, şiirlerin okunması, öğrencilerimiz tarafından sema gösterimi, üç dilde Mevlana'nın yedi öğüdünün okunması, öğrenci korosu ve dokuzuncusunu gerçekleştirilen Siyer-i Nebi kitap okuma yarışmasının Umre ödüllerinin takdimi ile sona erdi.


 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr