HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

HAYAT DOLU BULUŞMALAR’IN İLKİ TAMAMLANDI

Tepebaşı Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliğinde gerçekleştirilen Hayat Dolu Buluşmalar'ın ilki tamamlandı. Etkinliğe katılanlara ise belgeleri verildi. 
22.12.2023 12:39
HAYAT DOLU BULUŞMALAR’IN İLKİ TAMAMLANDI
HAYAT DOLU BULUŞMALAR’IN İLKİ TAMAMLANDI
Tepebaşı Belediyesi, kentte yaşayan kadınlara yönelik etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliği ile gerçekleştirilen Hayat Dolu Buluşmalar etkinliği sona erdi. "Tepebaşı bölgesindeki kadınlarla buluşuyor, konuşuyor, öğreniyor ve birlikte güçleniyoruz" sloganı ile düzenlenen etkinlikler, AÇEV'in katkıları ile Kadın Danışma Merkezi'nde 18 oturum olarak gerçekleştirildi.
'Kendimize İyi Bakıyoruz, İyi İletişim Kuralım, Evde Eşit İş Bölümü Hepimiz için, Haklarımızı Konuşuyoruz, Sağlığımızı Koruyoruz, Hayata Katılalım, Teknolojinin Hayatımızdaki Yeri, Mahallemiz ve Kentimiz' gibi konularının anlatıldığı programın sonunda ise katılımcılara, katılım belgeleri takdim edildi.
 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr